חפש

דבר נשיא לשכת סוכני ביטוח בישראל

חברות / חברים יקרים!

אני שמח לפתוח את ספר "הביטוח הסיעודי בישראל", בהוצאתן המשותפת של לשכת סוכני ביטוח בישראל ו"כלל בריאות", וביוזמתו של מחבר הספר, טד בר, חבר הלשכה וסוכן ביטוח המתמחה בביטוחי בריאות וסיעוד זה שנים רבות.

 

לאור העלייה בתוחלת החיים והסבירות הגבוהה לסעד סיעודי, עולה ומתחדד הצורך בהכללת הפתרון הסיעודי בכל תכנון פנסיוני ופיננסי. יחד עם זאת, ביטוח סיעודי הנו אחד הביטוחים הסבוכים, הבעייתיים והמורכבים שקיימים כיום בענף הביטוח בישראל. אשר על כן, מבקש הספר לפתוח צוהר רחב לעולם הביטוח הסיעודי ולהציג את מכלול ההיבטים הקשורים לביטוח זה, החל מהחוקים ותקנות הרגולציה, דרך ניתוח מקרי ביטוח וכלה בפתרונות הסיעודיים המוצעים לרווחת קהל המבוטחים. הכתיבה הברורה והבהירה לכל אדם, תורמת להפיכתו של הספר, המתייחס לנושאים מקצועיים, לספר קריאה מרתק וסוחף כאחד.

 

כולי תקווה כי תמצאו בספר "הביטוח הסיעודי בישראל" הזדמנות להעשיר את יכולותיכם המקצועיות ולהבטיח את פתרונות הסיעוד הטובים ביותר למי שאנו, סוכני הביטוח, מחויבים בכל עת ולכל צורך: המבוטחים.

 

תודתי האישית נתונה למחבר הספר, טד בר, על היוזמה, הדבקות והנכונות לתרום ממומחיותו להנחלת הידע המקצועי הנדרש לכלל ציבור סוכני הביטוח והקהל הרחב, ול"כלל בריאות", בראשות מנכ"ל החברה ראובן קפלן, שנושאת בגאון את הצורך בשדרוג מתמיד של פתרונות הביטוח הסיעודי בישראל.

 

בברכת העיקר הבריאות,

 

אודי כץ CLU

נשיא לשכת סוכני ביטוח בישראל


אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'דבר נשיא לשכת סוכני ביטוח בישראל שתף עם החברים בטוויטר את 'דבר נשיא לשכת סוכני ביטוח בישראל