חפש

דבר ראובן קפלן – מנכ"ל "כלל בריאות"

בעולם הסובב אותנו, הרבה מאוד אנשים מניחים שאפשר לסמוך על המילים "יהיה בסדר" והעתיד, מסיבה כלשהי, לא יבוא, או לפחות לא יבוא אליהם. רוב האנשים רואים בהיקלעות למצב סיעודי את הנורא מכל, סיוט שעדיף להדחיק. הרבה מאוד נשים וגברים, בכל הגילאים, מעדיפים שלא לחשוב, לא להתעורר בזמן.לא לקחת אחריות על העובדה הברורה והפשוטה: העתיד אכן עומד לבוא ומי שלא נערך לקראתו בזמן, עלול לשלם את המחיר. והוא כבד מאוד.

 

 

בתקופה בה תוחלת החיים, בעולם כמו גם בישראל, עולה וממשיכה לעלות, הכתובת נמצאת, ברורה ומודגשת על כל הקירות:

 

 

ביטוח סיעוד הוא ביטוח חובה לכל מי שקורא את התמונה ומבין את המשמעויות, וזה נכון בכל בית, בכל גיל.

 

 

כלל בריאות הציבה לעצמה, כמטרה עליונה, את העלאת המודעות לנושא ביטוחי הסיעוד, עושה ככל יכולתה כדי להעביר את המסר החשוב הזה ליותר ויותר אנשים.

  

כשפנה אלי טד בר והציע לנו לקחת חלק ביצירת מדריך שלם המפרט את כל עולם ביטוחי הסיעוד, לא היססתי לרגע.

  

הספר המוגש לך היום הוא המדריך השלם הראשון מסוגו, בישראל, מדריך מקיף המסביר ומגדיר, מביא, למי שרוצה לקחת אחריות על העתיד, סוכנים ומבוטחים, תשובות רציניות, מפורטות וחשובות.

  

אני רואה בספר החשוב הזה עוד חלק מעשייה שמטרתה הוא צמצום הסבל, זכות לחיים באיכות ראויה והקלה על הנטל הבלתי נסבל המוטל, במרביתם המכרעת של המקרים, על הקרובים והאהובים, בני המשפחה.

  

אני רוצה להודות לטד על היוזמה הברוכה וכן ללשכת סוכני הביטוח, בראשותו של מר אודי כץ , שפועלת ללא לאות על מנת להעביר לסוכני הביטוח את חשיבות הביטוח הסיעודי, עוזרת לקדם את התחום הביטוחי החשוב הזה.

  

בברכת בריאות שלמה וטובה, לאורך זמן

  

ראובן קפלן

מנכ"ל כלל בריאות


אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'דבר ראובן קפלן  מנכʺל ʺכלל בריאותʺ שתף עם החברים בטוויטר את 'דבר ראובן קפלן  מנכʺל ʺכלל בריאותʺ