חפש

ביטוח לסובלים ממחלת טחול מוגדל ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי טחול מוגדל לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת טחול מוגדל פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בטחול מוגדל ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בטחול מוגדל בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בטחול מוגדל נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת טחול מוגדל

לטחול תפקיד חשוב בגופנו. הוא מייצר לימפוציטים בתקופת הילדות, אחראי על סילוק תאי דם אדומים שהזדקנו וגם על סילוקם של גופים זרים אחרים ממחזור הדם. בנוסף, הטחול משמש לייצור נוגדנים, לסימון חיידקים מסוימים עבור מערכת החיסון וכמאגר של תאי דם.

 

טחול מוגדל עשוי להיגרם כתוצאה מסיבות שונות: טפילים, זיהומים, אנמיה, לוקמיה, מיעוט של טסיות ומחלות אוטואימוניות שונות. בעבר נחשבה מחלת המלריה אחת הסיבות הנפוצות לטחול מוגדל.

 

לעיתים גדל הטחול בעקבות מחלה בשם "יתר טחוליות". מחלה זו מלווה בפעילות יתר של הטחול ובהרס של תאי דם אדומים, תאי דם לבנים וטסיות הדם.

 

הטיפול בטחול מוגדל תלוי בגורמים השונים שהביאו להגדלתו. לעיתים עלול הטחול לתפוח ולהתפוצץ גם עקב מאמץ רב, בעיקר במצבים של מחלה. במקרים אלה יש לעבור ניתוח ולהסיר את הטחול.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי טחול מוגדל.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון:

הראל חברה לביטוח בע"מ

שירביט חברה לביטוח בע"מ

אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ

איילון חברה לביטוח בע"מ

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

דקלה חברה לביטוח בע"מ

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ

הכשרה חברה לביטוח בע"מ

מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

מגדל חברה לביטוח בע"מ

כלל חברה לביטוח בע"מ

 

 

חולי טחול מוגדל - קבלו פגישת ייעוץ חינם

 

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'טחול מוגדל שתף עם החברים בטוויטר את 'טחול מוגדל