ביטוח לסובלים ממחלת תסחיף ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי תסחיף לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת תסחיף פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בתסחיף ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בתסחיף בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בתסחיף נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת תסחיף

תסחיף הוא גוש של חומר שאינו נמס בדם ומובל על ידי זרם הדם, דרך כלי הדם, לאזור אחר בגוף. תסחיף עשוי להיות מוצק, נוזלי או במצב של גז. לעיתים הוא מורכב מרקמה, משומן, מתאי סרטן, מגושי חיידקים, מבועות אוויר ומגופים זרים. לרוב חסימה של כלי דם כתוצאה מתסחיף גורמת לאוטם.

 

תסחיף יכול להיווצר במערכות העורקית או הוורידית. במערכת העורקית מקורו לרוב בקריש דם או בפקק בלב או בכלי הדם עצמו. מחלות לב כגון: הגדלה של הלב, אוטם שריר הלב, אי-ספיקת לב או פרפור פרוזדורים עלולים ליצור תסחיף עורקי. מצב זה עשוי לגרום לחסימה בעורקי הגפיים, בכליה, במוח או באיברים אחרים וכתוצאה מכך לאוטם באיברים אלה. תסחיף במוח הוא אחד המצבים השכיחים והמסוכנים וגורם לאירוע במוח. אירוע במוח הוא מוות של רקמת המוח הנובע מאי-זרימת דם וחמצן למוח.

תסחיף ורידי מקורו לרוב בפקקת בוורידים העמוקים של הרגליים. פקקת זאת עשויה ל"היפרד" מדופן הווריד בעיקר בשלבים הראשונים של התהליך ולנוע עם זרימת הדם ללב הימני ומשם לריאות ולעורקי הריאות. אחר כך היא נתקעת במקום שבו העורקים הריאתיים נעשים צרים יותר. כתוצאה מכך יכול להופיע אוטם בריאות שגורם לחולה קוצר נשימה וכאב חד בחזה ולעיתים אף עלול לגרום למוות.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי תסחיף.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון:

שירביט חברה לביטוח בע"מ

אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ

איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ

איילון חברה לביטוח בע"מ

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

דקלה חברה לביטוח בע"מ

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

הראל חברה לביטוח בע"מ

הכשרה חברה לביטוח בע"מ

כלל חברה לביטוח בע"מ

מגדל חברה לביטוח בע"מ

מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

 

חולי תסחיף - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'תסחיף שתף עם החברים בטוויטר את 'תסחיף