חפש

ביטוח לסובלים ממחלת הפרעה במערכת החיסון ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי הפרעה במערכת החיסון לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת הפרעה במערכת החיסון פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בהפרעה במערכת החיסון ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בהפרעה במערכת החיסון בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בהפרעה במערכת החיסון נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת הפרעה במערכת החיסון

מערכת החיסון כוללת את כלל מנגנוני ההגנה של הגוף נגד גורמים זרים מחוללי מחלות כגון חיידקים, נגיפים ופטריות, ונגד גורמים עצמיים מחוללי מחלות כגון תאים סרטניים. מערכת החיסון מורכבת מאיברים, מרקמות ומתאים שונים, לרבות העור, הקרומים הריריים השונים, מערכת הלימפה ותאי הדם הלבנים.

 

תסמיני מחלה רבים כמו חום, נפיחות והפרשות מוגלתיות נגרמים עקב פעילותה של מערכת החיסון נגד פולשים. קיימות מגוון תגובות ודרכי פעולה של מערכת החיסון נגד מחוללי מחלה שונים.

 

גוף האדם צריך להכיר ולזהות אנטיגנים כמו וירוסים וחיידקים פנימיים כדי לא לתקוף אותם כפי שהוא תוקף אנטיגן זר. אוטואימוניות הינה מחלת חיסון עצמי ולמעשה, הפרעה במערכת החיסון של הגוף.במחלה אוטואימונית הסבילות של מערכת החיסון כלפי מרכיבי הגוף משתבשת ונוצרת תגובה חיסונית כנגד הגוף עצמו. כך תאי החיסון של הגוף מזהים בטעות את תאי הגוף עצמו כאנטיגן ותוקפים אותם.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי הפרעה במערכת החיסון.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון:

כלל חברה לביטוח בע"מ

שירביט חברה לביטוח בע"מ

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ

איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ

איילון חברה לביטוח בע"מ

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

דקלה חברה לביטוח בע"מ

הכשרה חברה לביטוח בע"מ

הראל חברה לביטוח בע"מ

מגדל חברה לביטוח בע"מ

מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

 

חולי הפרעה במערכת החיסון - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הפרעה במערכת החיסון שתף עם החברים בטוויטר את 'הפרעה במערכת החיסון