חפש

ביטוח לסובלים ממחלת הפרעה בקרישת הדם ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי הפרעה בקרישת הדם לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת הפרעה בקרישת הדם פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בהפרעה בקרישת הדם ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בהפרעה בקרישת הדם בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בהפרעה בקרישת הדם נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת הפרעה בקרישת הדם

הדם נמצא במצב נוזלי בדרך כלל. קרישת דם היא תהליך בו הדם יוצר גושים מוצקים, קרישי דם. קרישים אלה מורכבים מתאי דם אדומים, מטסיות דם ומסיבים של החלבון פיברין והם נוצרים כאשר כלי דם נפגע ודם מתחיל לזרום החוצה. קרישת הדם היא מנגנון חשוב שבאמצעותו נשמרת תקינותו של מחזור הדם ונמנע איבוד דם.

 

תפקידן של טסיות הדם הוא בתהליך קרישת הדם. הטסיות מצטברות במקום בו כלי דם נפרץ או נקרע, סותמות את החור ומפרישות חומרים המעודדים את ריפוי כלי הדם הפגוע. בעיות במערכת הקרישה עלולות לנבוע עקב מספר מועט מדי של טסיות, עקב מספר רב מדיי של טסיות או עקב בעיות בתפקוד הטסיות. בעיות אלו עשויות להיות תורשתיות או נרכשות.

 

מחלות במערכת הקרישה שיוצרות נטייה לדימומים יכולות להתבטא בדימומים ספונטניים או בדימום מוגבר לאחר חבלה קלה. בעיות בקרישת הדם כוללות הן נטייה לדימומים והן את ההפך הגמור שהוא נטייה להיווצרות קרישי דם.

 

כאשר קיימת נטייה להיווצרות קרישי דם, לעתים יש צורך בתרופות לדילול דם.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי הפרעה בקרישת הדם.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון:

מגדל חברה לביטוח בע"מ

הכשרה חברה לביטוח בע"מ

שירביט חברה לביטוח בע"מ

אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ

איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ

איילון חברה לביטוח בע"מ

דקלה חברה לביטוח בע"מ

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

הראל חברה לביטוח בע"מ

כלל חברה לביטוח בע"מ

מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

 

חולי הפרעה בקרישת הדם - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הפרעה בקרישת הדם שתף עם החברים בטוויטר את 'הפרעה בקרישת הדם