ביטוח לסובלים ממחלת דמנציה ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי דמנציה לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת דמנציה פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בדמנציה ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בדמנציה בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בדמנציה נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת דמנציה

דמנציה היא מצב בו מתרחשת פגיעה ביכולת השכלית של האדם כמו: ירידה בזיכרון, פגיעה בתפקוד החברתי, שינויים באישיות וירידה באינטליגנציה. ישנן כמה מחלות שעשויות לגרום לדמנציה. הנפוצה בהן היא מחלת אלצהיימר.

 

אלצהיימר היא מחלה קשה המופיעה לרוב בגיל מבוגר. הגורם לה אינו ברור לגמרי, אך כיום ידוע שיש לה רקע גנטי.

 

ישנן מחלות נוספות ופחות שכיחות הגורמות לדמנציה כמו אירועים מוחיים חוזרים ומחלת יעקב קרויצפלד. בנוסף, יש מחלות נוירולוגיות מורכבות. המטופל עשוי לסבול ממחלה משולבת הגורמת לדמנציה ולתסמינים נוספים כמו תסמינים של פרקינסון והפרעות קשב קשות.

 

לעיתים רחוקות ניתן לטפל בגורמים המחוללים דמנציה ולשפר את המצב. גורמים כאלה יכולים להיות חסר תזונתי (כמו מחסור בוויטמין B1), איידס שאינו מטופל ודימום מוחי.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי דמנציה.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון: איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ, איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח בע"מ, דקלה חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ, שירביט חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ

 

חולי דמנציה - קבלו פגישת ייעוץ חינם


אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

קבל שיחת ייעוץ חינם!

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'דמנציה שתף עם החברים בטוויטר את 'דמנציה