ביטוח לסובלים ממחלת פרקינסון ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי פרקינסון לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת פרקינסון פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בפרקינסון ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בפרקינסון בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בפרקינסון נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת פרקינסון

פרקינסון היא מחלה נוירולוגית קשה וחשוכת מרפא הגורמת לפגיעה הדרגתית בתנועות הגוף. התסמינים העיקריים הם רעידות, קשיון השרירים ותנועה איטית.

 

המחלה נגרמת מפגיעה בתאי המוח שתפקידם לייצר חומר הנקרא דופמין. כתוצאה מכך רמת הדופמין המופרשת במוח יורדת. הדופמין הוא חומר המשמש להעברת מסרים בין תאים במוח ויש לו תפקיד מכריע ביכולת לבצע תנועות באופן תקין. עד כה עדיין לא ידוע מה גורם לפגיעה בתאים המייצרים את הדופמין.

 

ידוע שלמחלה קיים יסוד גנטי. כלומר, אם למטופל קרוב משפחה מדרגה ראשונה (אב, אם, אח, אחות) שחולה בפרקינסון, הסיכוי שלו לחלות בפרקינסון גבוה יותר בהשוואה לאוכלוסייה הכללית.

 

בנוסף, ישנן השפעות סביבתיות המעלות את הסיכון לחלות במחלה, למשל חשיפה לחומרי ריסוס והדברה.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי פרקינסון.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון: דקלה חברה לביטוח בע"מ, אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ, איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ, איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ, שירביט חברה לביטוח בע"מ

 

 

חולי פרקינסון - קבלו פגישת ייעוץ חינם

 

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'פרקינסון שתף עם החברים בטוויטר את 'פרקינסון