ביטוח לסובלים ממחלת שיתוק ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי שיתוק לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת שיתוק פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בשיתוק ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בשיתוק בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בשיתוק נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת שיתוק

שיתוק הוא מצב של איבוד שליטה מוחלט על השרירים בחלק מהגוף או בכל הגוף.

 

הגורמים העיקריים הם שבץ מוחי, טראומה גופנית, ניוון שרירים, פוליו וכן מספר פגמים מולדים.

 

שיתוק יכול להיות מקומי, כללי או באזורים מסוימים ביחד. למשל, שיתוק מקומי יכול להתרחש בצד אחד של הפנים עקב הזדהמות של עצבי הפנים באותו צד.

 

אנשים שלקו בשבץ מוחי חשים לעתים חולשה בכל הגוף או שיתוק בתבנית מסוימת הנקבעת על ידי האזורים במוח שנפגעו מהשבץ. פגיעה פיזית קשה בעמוד השדרה התחתון גורמת לעתים קרובות שיתוק רגליים.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי שיתוק.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון: איילון חברה לביטוח בע"מ, אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ, איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ, איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ, דקלה חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ, שירביט חברה לביטוח בע"מ

 

 

חולי שיתוק - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'שיתוק שתף עם החברים בטוויטר את 'שיתוק