חפש

ביטוח לסובלים ממחלת תסמונת דאון ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי תסמונת דאון לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת תסמונת דאון פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בתסמונת דאון ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בתסמונת דאון בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בתסמונת דאון נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת תסמונת דאון

תסמונת דאון היא תסמונת גנטית מולדת שמקורה בליקוי כרומוזומי. לאדם הלוקה בתסמונת דאון יש שלושה עותקים של כרומוזום מספר 21 במקום שניים ולכן היא נקראת גם טריזומיה 21.

 

ילדים הלוקים בתסמונת דאון נראים דומים זה לזה בגלל מבנה הגולגולת ותווי הפנים, אך בפועל קיימים ביניהם הבדלים. לילדים אלה פיגור שכלי בדרגות חומרה שונות וליקויים כמו מומי לב או מחלות חמורות המתגלות בגיל הילדות והבגרות. רמת המשכל משתנה אף היא.

 

בדרך כלל תסמונת דאון איננה תורשתית, אלא נובעת מטעות בחלוקת הכרומוזומים אשר מתרחשת עוד לפני החיבור בין הזרע לביצית (הפריה). עד היום לא יודעים מה גורם לטעות מסוג זה ולא ניתן למנוע אותה.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי תסמונת דאון.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון: הפניקס חברה לביטוח בע"מ, אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ, איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ, איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח בע"מ, שירביט חברה לביטוח בע"מ, דקלה חברה לביטוח בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

 

 

חולי תסמונת דאון - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'תסמונת דאון שתף עם החברים בטוויטר את 'תסמונת דאון