חפש

ביטוח לסובלים ממחלה דו-קוטבית ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי מחלה דו-קוטבית לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלה דו-קוטבית פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה במחלה דו-קוטבית ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים במחלה דו-קוטבית בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה במחלה דו-קוטבית נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלה דו-קוטבית

הפרעה דו-קוטבית, הידועה גם בשם מאניה דפרסיה, היא הפרעה נפשית שהחולה בה סובל מתנודות קיצוניות ומחזוריות במצבי הרוח ללא תלות הכרחית בנסיבות הסביבתיות.

 

בזמן ההתקף נע מצב הרוח של החולה בין מאניה, מצב רוח מרומם באופן קיצוני, לבין דפרסיה, דיכאון.

 

בזמן מצב מאניה ירגיש האדם כי הוא כל יכול, הוא יהיה פעיל עד כדי קיצוניות ובעל מצב רוח מרומם ללא קשר לנסיבות. דיבורו יהיה מהיר מאוד ולעיתים אף מבולבל וחסר שליטה. חלק מהחולים נוטים לצרוך כמויות גבוהות של אלכוהול, סמים, להתנהג בצורה פרובוקטיבית מאוד ולקיים יחסי מין עם בני זוג שונים ומזדמנים.

 

מצב דפרסיה הוא ההפך הגמור של מצב מאניה. החולה ירגיש חוסר תקווה, חסר ערך וביטחון עצמי, הוא יהיה נואש, עצוב ובעל מחשבות אובדניות. הוא יישן במרבית שעות היום ויתקשה לקום מהמיטה וללכת לעבודה, ללימודים וכדומה. החולה נוטה לאכול המון או לא לאכול בכלל וקיימת הזנחה היגיינית.

 

הגורמים להפרעה זו עשויים להיות סביבתיים, ביולוגיים וגנטיים.

 

הטיפול משלב לרוב בין טיפול תרופתי ופסיכיאטרי.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי מחלה דו-קוטבית.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון: איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ, איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, דקלה חברה לביטוח בע"מ, אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ, שירביט חברה לביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ

 

 

חולי מחלה דו-קוטבית - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'מחלה דו-קוטבית שתף עם החברים בטוויטר את 'מחלה דו-קוטבית