חפש

ביטוח לסובלים ממחלת ניסיון אובדני ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי ניסיון אובדני לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת ניסיון אובדני פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בניסיון אובדני ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בניסיון אובדני בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בניסיון אובדני נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת ניסיון אובדני

התאבדות היא פעולה שבה אדם שם קץ לחייו ומביא למותו בכוונה תחילה.

 

התאבדות היא תסמין ולא מחלה. היא נחשבת מעשה קיצוני הנובע מסיבות אחדות או משילוב של מספר סיבות: מחלה, בדידות, קשיים כלכליים ומשפחתיים, כישלון בתחום הרומנטי ועוד, אך הסיבה העיקרית להתאבדות היא דיכאון.

 

לרוב קודמים למעשה ההתאבדות סימנים כמו: מראה עצוב או דיכאוני, איטיות בהליכה ובדיבור, שינוי הרגלים, ירידה בתיאבון, שינה מרובה, הזנחת תחביבים, אי הקפדה על מראה חיצוני, האדם חש טורח על חבריו ומשפחתו, דיבור בחופשיות ובחוסר פחד על המוות, נטייה לבכי לעתים קרובות, פיזור דיבורים המבטאים חוסר ערך עצמי ותחושת אשם וחלוקת רכוש כמתנות לאחרים.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי ניסיון אובדני.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון: אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ, איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ, איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח בע"מ, דקלה חברה לביטוח בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ, שירביט חברה לביטוח בע"מ

 

 

חולי ניסיון אובדני - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'נסיון אובדני שתף עם החברים בטוויטר את 'נסיון אובדני