חפש

ביטוח לסובלים ממחלת תסמונת פוסט-טראומטית ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי תסמונת פוסט-טראומטית לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת תסמונת פוסט-טראומטית פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בתסמונת פוסט-טראומטית ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בתסמונת פוסט-טראומטית בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בתסמונת פוסט-טראומטית נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת תסמונת פוסט-טראומטית

תסמונת פוסט-טראומטית היא הפרעה פסיכיאטרית המתפתחת בעקבות חוויית אירוע טראומטי. הלוקים בהפרעה מגיבים לחוויה בתחושות של פחד וחוסר אונים.

 

ההגדרה לאירוע טראומטי אינה נוקשה. אנשים מסוימים ילקו בהפרעה אחרי תאונת דרכים  קלה, ואחרים יפתחו אותה לאחר פיגוע, התרסקות מטוס ואירועים קשים אחרים.

 

אחד מתת-הסוגים של הפרעה זו מתייחס לאירועים הקשים להם נחשפים חיילים בזמן מלחמה ונקרא הלם קרב.

 

אנשים שחוו אירוע טראומטי חשים לעתים קרובות סימפטומים חודרניים. מדי פעם הם חיים את הטראומה שוב; מרגישים, מריחים, חושבים ורואים בדמיונם את מה שהרגישו, הריחו, חשבו וראו שם. הם עלולים לחוש פאניקה, רצון לברוח וזעם כלפי עצמם וכלפי אחרים.

 

תחושות אלו מטרידות מאוד ומקשות על הנפגע להתרכז או לישון. בדרך כלל הנפגע אינו מבין מה עובר עליו ואינו יכול לשלוט בסימפטומים או להפסיק אותם. דברים אלה פוגעים באיכות החיים של הנפגע.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי תסמונת פוסט-טראומטית.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון: מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ, אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ, איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ, הכשרה חברה לביטוח בע"מ, איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ, דקלה חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, איילון חברה לביטוח בע"מ, מגדל חברה לביטוח בע"מ, שירביט חברה לביטוח בע"מ

 

 

חולי תסמונת פוסט-טראומטית - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'תסמונת פוסט-טראומטית שתף עם החברים בטוויטר את 'תסמונת פוסט-טראומטית