חפש
מבולבל מכל הביטוחים?

לא יודע מה אתה צריך, מה יש לך וכמה זה עולה לך?

בוא לפגישת ייעוץ חינם.
מלא את פרטיך כאן עכשיו!  

 

 

אודות טד בר - אמנות הביטוח

 טד בר מסביר על 5 מצבים שבהם חייבים סוכן ביטוח

טד בר החל לעבוד כסוכן ביטוח בשנת 1983. ומשנת 1985 היה שותף בסוכנות ביטוח שהתמחתה בביטוחי מנהלים פנסיה וביטוחי אובדן כושר עבודה, לאחר עזיבת שותפו הוא ניהל את הסוכנות.

בהמשך החליט טד שהיחס האישי ללקוחות, הפגישות והעזרה האישית הם הערכים המרכזיים עליהם יושתת עולם הביטוח שלו ושל העובדים עימו ולכן נפרד מהסוכנות הגדולה ופתח משרד עצמאי המתמקד בגידור סיכונים אישי ליחידים וחברות עם התמקדות בבעלי שליטה בחברות בע"מ

בשלב מוקדם בחייו המקצועיים הבין טד שהגיל השלישי הוא העתיד של עולם הביטוח וזה הכיוון שבחר להתמחות בו. חקירות ובדיקות של התחום הביאו אותו לזכות במכרז ראשוני בתחום הביטוח הסיעודי.

 
טד בר הפך במהלך השנים להיות אחד המובילים בארץ בתחום הביטוח הסיעודי. בשנת 2009 לאחר שנים של צבירת ידע וניסיון בתחום מורכב זה, כתב את הספר "ביטוח סיעוד בישראל", ומאז הוא מוזמן להרצות על הספר בכנסים שונים לקהלים מגוונים וכן להדרכות של סוכני ביטוח.

בשנת 2003 חבר טד לסוכן הביטוח הוותיק אמנון פלץ שהינו ממשיך סוכנות הביטוח של אביו שהוקמה בשנת 1954. כיום מנהל טד את הסוכנות המשותפת.
 
בשנת 2006 היה טד בין מקימי סוכנות הביטוח לגיל השלישי שהוקמה בשותפות מלאה עם ארגון Club50. בין השאר טד היה שותף מרכזי לפיתוח פוליסת בריאות מיוחדת עבור Club50 שהופקה ע"י חברת הביטוח 'הראל'. Club50 נרכשה בהמשך עʺי חברת מגדל וטד מכר את מניותיו בסוכנות הביטוח ישירות לחברה הרוכשת ובחר להתמקד בפיתוח משרד הביטוח האישי שלו.
  
במקביל לתחום הביטוח פיתח טד קריירה ייחודית בתחום האמנות, עם התמקדות בציורי גלקסיות וכוכבים המוצגים במוזיאונים, גלריות ואוספים פרטיים ברחבי העולם.
  

מגדרים לך את הסיכון וחוסכים לך כסף רב

אנו מתמחים בביטוחים רפואיים וביטוחים פנסיוניים (חסכון לטווח ארוך). קיים בלבול רב בנושא ואנשים רבים אינם מודעים לסטטיסטיקות ואינם מודעים כיצד ואיך הם מוגנים. לדוגמה: סדר גודל של כ- 40% מבני האדם בעולם המערבי מגיעים למצב סיעודי במהלך חייהם, לכן  כל אדם חייב לדעת איזה ביטוח סיעודי יש לו ולהוריו כדי להמנע מסיכונים כלכליים העלולים למוטט כל משפחה ממוצעת.
  
רוב האוכלוסיה אינה מודעת מהי קצבת הפנסיה שיקבל כל אחד. במקרים רבים ישנם לאדם יש מספר פוליסות או תכניות פנסיונית בכמה חברות ביטוח - ניהול שגוי של החסכון הפנסיוני עשוי פעמים רבות לעלות מאות אלפי שקלים מיותרים ואנשים מוצאים עצמם מגיעים לגיל פרישה עם סכום לא מספק ורמת החיים שלהם נפגעת קשות.
 
אנו מסייעים בצורה מקצועית וכנה לגדר את הסיכונים בחייך כדי שאתה ומשפחתך תוכלו לחיות ברווחה ובבריאות המירבית לאורך חייכם.

 
הייחוד של טד בר - אמנות הביטוח

אצלנו אחוזי הנטישה קטנים לאין שיעור מהמקובל בענף ואנו גאים על כך שיש לנו מקרים רבים  של שלושה דורות מבוטחים - סב, בן ונכד.
 
לקוחות נשארים וממליצים למכרים ומשפחה. במשך שנים רבות לא עשינו פרסום ואנו מתרחבים ללא הפסק בשל הפניות של לקוחות נאמנים.

 

לעיתים, אף סוכני ביטוח "מתחרים" פונים אלינו בכדי לבטח את ההורים שלהם בביטוח סיעודי, כיוון שהם יודעים כמה קריטי לקנות שירות מהמומחים בבנושא.

 

מעוניין בפגישת ייעוץ ללא תשלום?

מלא את הפרטים ולחץ 'כן. חזור אליי!'.

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'אודות שתף עם החברים בטוויטר את 'אודות