ביטוח לנשים בהיריון ובני משפחתן

קיימים מקרים רבים בהם נשים בהיריון לא מתקבלות לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אישה בהיריון פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, היא נדרשת למלא הצהרת בריאות, בה היא מפרטת שהיא בהיריון ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהיא מקבלת.

 

במקרים רבים נתקלות נשים בהיריון בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אישה בהיריון נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זה היריון

היריון הוא תהליך בו נקבה נושאת ברחמה צאצא אחד או יותר המכונה עובר. העובר מתפתח ברחם עד לשלב בו הוא מסוגל לחיות מחוץ לרחם. היריון מתחיל בהפריית ביצית על ידי תא זרע. זהו תהליך ההתעברות היוצר זיגוטה. לרוב מסתיים היריון של אישה בלידה, אולם לעתים הוא מסתיים בהפלה טבעית או מלאכותית.

 

השינויים החלים בגוף האישה בעקבות ההיריון הינם: הפסקת המחזור החודשי, שינויים בתחושת השובע והרעב, גודש בשדיים וגדילתם בעקבות התפתחות בלוטות החלב, השמנה אשר רק חלקה מוסברת על ידי משקל העובר ומשקל מי השפיר, צרבות, בחילות והקאות - בעיקר בשעות הבוקר בשליש הראשון של ההיריון, הגברת תכיפות מתן שתן - בעיקר עקב לחץ העובר על שלפוחית השתן, הגברת קצב פעימות הלב וגידול בקצב זרימת הדם על מנת לזרז את חילוף החומרים ולאפשר אספקת חמצן גם לעובר, עייפות, כתמי פיגמנט על העור, מחסור אפשרי בברזל (הנצרך על ידי העובר) שעלול לגרום לאנמיה.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לנשים בהיריון.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון:

הכשרה חברה לביטוח בע"מ

שירביט חברה לביטוח בע"מ

איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ

איילון חברה לביטוח בע"מ

דקלה חברה לביטוח בע"מ

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

מגדל חברה לביטוח בע"מ

כלל חברה לביטוח בע"מ

מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

הראל חברה לביטוח בע"מ

 

נשים בהיריון - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'היריון שתף עם החברים בטוויטר את 'היריון