חפש

ביטוח לסובלים מהפלות חוזרות ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם הסובלים מהפלות חוזרות לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם הסובל מהפלות חוזרות פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא סובל מהפלות חוזרות ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים סובלים מהפלות חוזרות בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם הסובל מהפלות חוזרות נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זה הפלות חוזרות

הפלה מוגדרת כסיום היריון עד שבוע 20, בין אם הוא נעשה באופן ספונטני (טבעי) או יזום על ידי האישה. הפלות מתרחשות לאורך כל שלבי ההיריון, אולם הרוב המכריע מתרחשות לפני האבחנה הקלינית של ההיריון (לפני שבוע 5). אחרי שבוע 5 שיעור ההפלות יורד. גיל האם, גיל האב ומספר הלידות שעברה האישה משפיעים על שיעור ההפלות.

 

קיים ויכוח בעניין מתי יש להגדיר את בני הזוג כסובלים מהפלות חוזרות. יש שאומרים שזוג שעבר שתיים או שלוש הפלות רצופות נחשב כסובל מהפלות חוזרות. לעומת זאת יש שמציבים את הרף על שלוש הפלות ברצף. בשני המקרים ההתייחסות היא להפלות ספונטניות בלבד.

 

הגורמים השכיחים להפלות חוזרות הינם הפרעות כרומוזומליות בעובר ולעיתים גם בהורים, מחלות רקע של האם והפרעות מבניות ברחם. אולם בקרוב ל-50 אחוז מהמקרים לא ניתן להצביע על גורם ספציפי להפלות החוזרות.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי הפלות חוזרות.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון:

איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ

דקלה חברה לביטוח בע"מ

שירביט חברה לביטוח בע"מ

אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ

איילון חברה לביטוח בע"מ

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

הראל חברה לביטוח בע"מ

מגדל חברה לביטוח בע"מ

הכשרה חברה לביטוח בע"מ

כלל חברה לביטוח בע"מ

מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

 

חולי הפלות חוזרות - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'הפלות חוזרות שתף עם החברים בטוויטר את 'הפלות חוזרות