ביטוח לסובלים ממחלת וריקוצלה ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי וריקוצלה לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת וריקוצלה פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה בוריקוצלה ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים בוריקוצלה בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה בוריקוצלה נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת וריקוצלה

וריקוצלה (דליות בוורידי האשכים) היא תופעה של ליקוי בשסתומי הוורידים המנקזים את הפסולת שמייצרים האשכים. תופעה זו עשויה לגרום לליקויי פוריות אצל גברים. עקב הליקוי, נחסמת כניסת חמצן לאשכים. דבר זה פוגע בייצור התקין והסדיר של תאי הזרע. תופעה זו מוגדרת כגורם העיקרי לבעיות פוריות בקרב גברים. וריקוצלה מלווה לעתים גם בכאבים עזים המקרינים מאזור האשכים לרגליים ולבטן התחתונה.

 

התופעה מופיעה כבר בקרב בנים צעירים, לרבות ילדים לקראת גיל התבגרות - לפני גיל 12-13. היא מחמירה ככל שעולה הגיל. וריקוצלה עלולה להתפתח גם בקרב גברים שכבר הפכו להורים, והיא עלולה להפריע בניסיונות להביא ילדים נוספים לעולם.

 

במקרים מסוימים יש צורך בתיקון כירורגי.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי וריקוצלה.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון:

הראל חברה לביטוח בע"מ

מגדל חברה לביטוח בע"מ

שירביט חברה לביטוח בע"מ

אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ

איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ

איילון חברה לביטוח בע"מ

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

הכשרה חברה לביטוח בע"מ

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

כלל חברה לביטוח בע"מ

מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

דקלה חברה לביטוח בע"מ

 

חולי וריקוצלה - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'וריקוצלה שתף עם החברים בטוויטר את 'וריקוצלה