חפש

ביטוח לסובלים ממחלת רחם שרירני ובני משפחתם

קיימים מקרים רבים בהם חולי רחם שרירני לא מתקבלים לביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי.

 

כאשר אדם החולה במחלת רחם שרירני פונה לחברת ביטוח כדי לקבל ביטוח רפואי, ביטוח בריאות, ביטוח חיים או ביטוח סיעודי, הוא נדרש למלא הצהרת בריאות, בה הוא מפרט שהוא חולה ברחם שרירני ורקע רפואי נוסף לרבות תרופות וטיפולים שהוא מקבל.

 

במקרים רבים נתקלים חולים ברחם שרירני בסירוב מצד חברות הביטוח.

 

גם בני המשפחה של אדם החולה ברחם שרירני נתקלים בקשיים ובסירוב במהלך החיתום הרפואי (זהו הליך קבלת מבוטח בו נבחן מצבו הרפואי על מנת לקבוע את תנאי קבלתו לתוכנית הביטוח אליה ביקש להצטרף) של ביטוחי הבריאות, ביטוחי החיים וביטוחי הסיעוד שלהם.

 

מה זו מחלת רחם שרירני

שרירני רחם (בלועזית מיומות) הם הגידולים השפירים השכיחים ביותר בקרב נשים. כפי שמרמז השם, הם מתפתחים מתוך רקמת שריר הרחם. כ-50% מהנשים בעולם המערבי סובלות משרירנים ברחם, אך רק כ-25% מהן תסבולנה מסימפטומים. לעתים נשים הסובלות מהתופעה כלל לא מודעות אליה.

 

שרירנים יכולים להתפתח כגידול יחיד, או כמקבץ של מספר גידולים בגדלים שונים. הם יכולים להופיע במקום אחד ברחם, או במספר מקומות על גבי דופן הרחם. נמצא כי שרירנים מתפתחים ברחם בעקבות פעילות הורמונלית שחלתית המתרחשת באמצעות נגזרות של הורמון המין הנשי אסטרוגן.

 

קבוצות הנשים הנמצאות בסיכון לחלות במחלה הן נשים בעלות היסטוריה משפחתית של שרירנים ברחם, נשים בעלות עודף משקל ונשים שלא ילדו בעבר.

 

תסמיני המחלה הינם דימום וסתי חזק, מחזורי וסת ממושכים וכואבים במיוחד, דימום בין וסתי, דחיפות ותכיפות במתן שתן, כאב לוחץ בבטן התחתונה, כאב בגב התחתון, כאב במהלך קיום יחסי מין, השמנה באזור הבטן.

 

הטיפול הניתן הוא תרופתי ולעתים אף כריתת הרחם.

 

סוכנות הביטוח "אמנות הביטוח" של טד בר, מתמחה בפתרונות ביטוח לחולי רחם שרירני.

 

אנו עובדים עם חברות ביטוח כגון:

כלל חברה לביטוח בע"מ

מנורה מבטחים חברה לביטוח בע"מ

איי. די. איי. חברה לביטוח בע"מ

איילון חברה לביטוח בע"מ

דקלה חברה לביטוח בע"מ

איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ

שירביט חברה לביטוח בע"מ

אבנר איגוד לביטוח נפגעי רכב בע"מ

הכשרה חברה לביטוח בע"מ

הפניקס חברה לביטוח בע"מ

הראל חברה לביטוח בע"מ

מגדל חברה לביטוח בע"מ

 

חולי רחם שרירני - קבלו פגישת ייעוץ חינם

מלא את הפרטים ולחץ 'אני מעוניין. חיזרו אליי!'

אודות טד בר

טד בר החל את דרכו בתחום הביטוח בשנת 1983. לטד בר יש תואר שני במנהל עסקים והוא מתמחה בייעוץ פיננסי ובביטוחים רפואיים וסיעודיים. טד בר הוא מחברם של מאמרים רבים ואף כתב את הספר "ביטוח סיעודי בישראל". עם ניסיון נרחב ומעמיק עם חברות, מפעלים, גופים עצמאיים, גופים ציבוריים ולקוחות פרטיים טד בר יוכל לסייע גם לך בתחום הביטוחי והפיננסי. למד עוד אודות טד בר.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'רחם שרירני שתף עם החברים בטוויטר את 'רחם שרירני