חפש
מבולבל מכל הביטוחים?

לא יודע מה אתה צריך, מה יש לך וכמה זה עולה לך?

בוא לפגישת ייעוץ חינם.
מלא את פרטיך כאן עכשיו!  

 

 

ביטוח בריאות

המצב הקשה של בן-זוג, ילד או הורה חולה מחמיר כאשר מערכת הבריאות הציבורית לא נותנת את המענה הנחוץ לשם החלמה. לדוגמא, תרופות שאינן בסל יכולות להיות מצילות חיים. משפחה תעשה כל שביכולתה על מנת לשמר את חייו של בן המשפחה החולה וזה יכול לעלות אף במימוש נכסים או פנייה לציבור למתן תרומות, כאשר מדובר על תרופות בסדרי גודל של עשרות אלפי שʺח לחודש. כאשר המשפחה מבוטחת בביטוח בריאות, היא אינה צריכה למכור לדוגמא את הבית בכדי להציל את הצאצא או ההורה החולה.
  
במקרה שבן המשפחה זקוק להשתלת איבר, ההמתנה לניתוח המיוחל אורכת שנים. לעיתים לא ניתן לחכות את זמן ההמתנה הנʺל וישנן פרוצדורות רפואיות המחייבות טיפול מיידי. במקרים שכאלה לא נותר אלא להסתמך על ביטוחי הבריאות הפרטיים.
     

ביטוח בריאות - 4 סיבות עיקריות

ישנן ארבע מצבים עיקריים שביטוח בריאות פרטי מסייע להיערך עבורם:

  1. תרופות שאינן בסל הבריאות: טיפולים רבים אינם מכוסים בסל הבריאות של קופות החולים ובמקרים לא מעטים לצערנו משפחות מגיעות למצבים קשים כאשר אחד מבני המשפחה נזקק לטיפול מיוחד. לכן כדאי לעשות ביטוח בריאות משפחתי, כדי שלא תאלצו לארגן ערב התרמה...
     
  2. השתלת איברים: שירותי הבריאות הממלכתיים דרך קופות החולים אינם מכסים מקרים קשים רבים. במקרה של בעיה רפואית הדורשת השתלת איבר, עשוי אדם לחכות שנים בתור להשתלה. מעבר לסבל הרב לו ולמשפחתו בתקופה זו, רבים נפטרים לצערנו בהמתנה להשתלת איברים. ביטוחים רפואיים פרטיים יכולים להציע כיסוי של מיליון דולר למקרה של צורך בהשתלה ויש אף חברות המציעות כיסוי בלתי מוגבל לשם כך - והעיקר, ללא המתנה להשתלת האיבר!
     
  3. בחירת מנתח ובית החולים: בביטוח הפרטי ישנה אפשרות לבחור מנתחים מתוך רשימה נכבדת של מומחים בתחומם ללא תלות בקופת החולים או בבית החולים עימם הם עובדים. כאשר אדם נמצא במצב רפואי קשה, הוא מטבע הדברים רוצה לבחור את המטפל שלו ולקבל את הטיפול הטוב ביותר. ביטוח רפואי פרטי מבטיח זאת.
      
  4. זמינות והשתתפות עצמית: בתקנות שירותי הבריאות הנוספים רשום כי קופʺח תיתן מענה רפואי הולם בזמן סביר ולא יאוחר מ-60 יום. לעיתים אלו 60 ימים יותר מדיי... ביטוח רפואי פרטי מחוייב בתשובות מיידיות, בדיקות מיידיות, וניתוחים מיידיים. כי הבריאות של הגוף שלנו ושל בני משפחתנו היא אולי הדבר הבסיסי והחשוב ביותר בחיינו.
5 מצבים שהם צריך סוכן ביטוח

ביטוח בריאות - למי זה מיועד?

ביטוח בריאות עושים בדרך כלל, לכל המשפחה. ישנם מרכיבים חשובים מאוד בהגנה הביטוחית לכל משפחה שאין להם כיסוי דרך השירותים הניתנים היום בקופות החולים וביטוח הבריאות הינו הפתרון היחידי שמאפשר למשפחה הנורמטיבית לממן את הטיפול במחלה לבן משפחה כאשר מחלתו חורגת מסל הבריאות הקיים.

 

הקמת משפחה?

התחתנת?

התגרשת?

עברת מקום עבודה?

לקחת משכנתא?
 

בדוק את מצב הביטוח הבריאותי שלך ושל בני משפחתך - כעת!

 

ביטוח בריאות - מחירים

עלות הפרמיה לביטוח בריאות משפחתי או אישי נקבעת בהתאם לגילאים, מצב בריאות, האם המבוטח מעשן או לא וכמובן בהתאם לכיסויים השונים והחברה המבטחת. העלות החודשית בדרך כלל היא כמה עשרות שקלים לאדם.

 

מעוניין בהשוואת מחירים לביטוח בריאות?

מלא את הפרטים ולחץ 'כן. חזור אליי!'.

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ביטוח בריאות מידע שתף עם החברים בטוויטר את 'ביטוח בריאות מידע