חפש
מבולבל מכל הביטוחים?

לא יודע מה אתה צריך, מה יש לך וכמה זה עולה לך?

בוא לפגישת ייעוץ חינם.
מלא את פרטיך כאן עכשיו!  

 

 

ביטוח חיים

ביטוח חיים הוא תקבול כספי חד פעמי לשארים (בני משפחה ו/או מי שהוגדר בפוליסה) במקרה שאדם איבד את חייו.


גם מחלות שונות עשויות להקשות על הזכאות לביטוח חיים. לעיתים חברות הביטוח יסכימו לבטח את האדם עם תנאים וסייגים או לדרוש תוספת כספית.

    

ביטוח חיים - למי זה מיועד?

להלן מצבים בהם יש הכרח בביצוע ביטוח חיים:

  • כאשר אדם הוא מפרנס עיקרי, כאשר יש לו ילדים צעירים - מומלץ מאוד שיעשה ביטוח חיים שיבטיח את מצבם הכלכלי אם חלילה קורה אסון והוא מת בטרם עת. מעבר לזעזוע הרגשי והמצבים שנוצרים בעקבות מות המבוטח, עשויות להיות לכך השפעות כלכליות לא פשוטות על המשפחה. ביטוח חיים מומלץ לאנשים המעוניינים להבטיח את עתידם של ילדיהם.
  • משכנתאות והלוואות גדולות דורשות מאדם לעשות ביטוח חיים כך שכספי הביטוח יועברו לבנק המלווה במקרה של מוות. 
  • מומלץ לבצע ביטוח חיים והסכם משפטי מתאים במקרה של השקעה בחברה בה קיים אדם אחד בו מרוכז ידע מהותי וחיוני להמשכיות העסק. כך המשקיע מגדר את הסיכון ומקבל את תקבולי הביטוח במקרה שהאדם עליו מושתת העסק נפטר בטרם עת.
  • ביטוח חיים מומלץ לעשות כחלק מהסכם שותפות עסקית על מנת להבטיח שכאשר אחד השותפים נפטר השותף שנותר בחיים לא ימצא עצמו בעסק עם בן משפחה של הנפטר איתו לא בחר לעבוד ולהתנהל. כספי ביטוח החיים מהווים תחליף לירושה של האחוזים בעסק ובכך מבטיחים לשותפים שהעסק ימשיך לעבוד כפי שבחרו מלכתחילה. 

ביטוח חיים - מחירים

מחיר הביטוח נקבע לפי גיל המבוטח, מצבו הבריאותי וגובה הסכום שברצונו להשאיר במקרה של אסון. אם אדם מעשן, לרוב הוא משלם עוד 50% לעומת מי שאינו מעשן.

 

ביטוח חיים הינו מסוג הביטוחים בהם הפרמיה תלויית-גיל וכל שנה הפרמיה משתנה בהתאם לגיל המבוטח.

 

מבוטח לא מעשן בן 30 ששילם על כיסוי של מיליון שʺח 71 שʺח ישלם על אותו סכום ביטוח בגיל 50 – 296 שʺח. אם העלייה בגיל יש לבחון גם את סכומי הביטוח, שכן ברגע שהילדים גדלים ופורחים מהקן כדאי לשערך מחדש את הסיכונים המשפחתיים ולהקטין את סכומי הביטוח.

    

מעוניין בהשוואת מחירים של פוליסות ביטוח חיים

מלא את הפרטים ולחץ 'כן. חזור אליי!'.

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ביטוח חיים שתף עם החברים בטוויטר את 'ביטוח חיים