חפש
מבולבל מכל הביטוחים?

לא יודע מה אתה צריך, מה יש לך וכמה זה עולה לך?

בוא לפגישת ייעוץ חינם.
מלא את פרטיך כאן עכשיו!  

 

 

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות מבטיח מענק חד פעמי למקרה גילוי מחלה קשה כגון: סרטן, אי ספיקת כליות, התקף לב, שבץ לב, שבץ מוחי ועוד.

 

ביטוח של אובדן כושר עבודה בניגוד לביטוח מחלות קשות, משלם כל חודש קיצבה.

 

הסכום החד פעמי שביטוח מחלות קשות מספק עקב מחלה קשה עוזר במידה רבה להתמודד עם השינוי הפתאומי באורח החיים (חברות הביטוח מגבילות את הסכום עד 500,000 שʺח). יש צורך כספי במצבים כאלה, האדם מתנתק ממהלך החיים התקין והסכום כסף שהופקד בידיו נותן לו שקט מבחינה כלכלית ומקל את המאבק במחלה. יש המון תביעות בביטוחים כאלה, כלומר זהו מוצר שימושי שמסייע לרבים.
 
המחיר לביטוח זה משתנה בהתאם לגיל. יש שונות רבה מאוד במחיר אם האדם מעשן או לא מעשנים. מעשנים משלמים 50% יותר מבני גילם הלא מעשנים.

      

ביטוח מחלות קשות - למה כדאי?

במקרה שמתגלה אצל אדם מחלה קשה ביטוח רפואי יכסה רק את הוצאות הטיפול הרפואי. במקרה של גילוי מחלה קשה ישנן הוצאות מיידיות כבדות שנלוות למחלה (כגון שינוי או מעבר של דירה או בית בהתאם לצרכים החדשים). וגם אם אדם מבוטח בביטוחים נוספים וחסך למצבים קשים, בדרך כלל תהיה ירידה ברמת ההכנסה בשל המחלה ואותן הוצאות שנוספו לא מכוסות על ידי ביטוחים רפואיים רגילים, אלא באמצעות ביטוח מחלות קשות.

 

לכן, כדאי להוסיף לכל פוליסת ביטוח קיימת, פוליסה נוספת בעלות שולית כדי לקבל את הכיסוי של ביטוח מחלות קשות.
     

ביטוח מחלות קשות - למי זה מיועד?

ביטוח זה עשוי להיות חיוני עבור משפחות צעירות, שהרי אם קורה משהו למפרנס במשפחה – עשויות להיות לכך השלכות לא פשוטות על המשפחה והחולה. ביטוח מחלות קשות מומלץ לכל אדם שעשה ביטוח רפואי או סיעודי פרטי.

 

מחלות קשות אינן בהכרח מביאות אדם למצב סיעודי, אבל החולה ומשפחתו זקוקים לסיוע ותמיכה בתקופה הקשה הזו. ביטוח מחלות קשות מאפשר עזרה כלכלית ראשונית באמצעות סכום חד-פעמי גבוה של כסף שמאפשר למשפחה ולחולה להיערך לשינויים.

 

ביטוח מחלות קשות - מחירים?

ביטוח מחלות קשות עשוי לעלות אף 30 ש"ח לחודש אך הפרמיה בפוליסה של ביטוח מחלות קשות נקבעת לפי גיל ומצב רפואי. המחירים משתנים בהתאם לכיסויי הפוליסה ולחברה המבטחת. ביטוח מחלות קשות הוא בד"כ ביטוח משלים לביטוחים רפואיים אחרים ולכן כדאי לבצע בדיקה האם כדאי להוסיף אותו ובאיזה עלות.

 

מאמרים בתחום ביטוח מחלות קשות:

ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות, ביטוח מחלות קשות מגדר סיכון של חולי במחלה המוגדרת בפוליסה כגון: סרטן, התקף לב, אי ספיקת כבד או כליות, שבץ מוחי וכו', בתקנות המפקח על הביטוח מוגדר ביטוח זה כביטוח אשר...
▪ ▪ ▪ ◄◄


קבל השוואת מחירים לביטוח מחלות קשות

מלא את הפרטים ולחץ 'כן. חזור אליי!'

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ביטוח מחלות קשות שתף עם החברים בטוויטר את 'ביטוח מחלות קשות