חפש
מבולבל מכל הביטוחים?

לא יודע מה אתה צריך, מה יש לך וכמה זה עולה לך?

בוא לפגישת ייעוץ חינם.
מלא את פרטיך כאן עכשיו!  

 

 

ביטוח סיעודי

מהו ביטוח סיעודי?

 טד בר - למה כל אחד חייב ביטוח סיעודי

ביטוח סיעודי הוא הבטחה של חברת הביטוח לתשלום חודשי, של סכום אשר נקבע מראש בפוליסה, במקרה שנוצר אצל המבוטח מצב סיעודי. זה אומנם מצער, אך חשוב לדעת כי הסטטיסטיקה של היום עומדת על כ-40% מהאנשים שיגיעו למצב סיעודי במהלך חייהם ולכן יש להערך לכך בהתאם.

 

מהו מצב סיעודי?

ישנן בסהʺכ 6 פעולות שיגרתיות ויומיומיות אשר מכריעות לגבי יכולת התיפקוד של אדם.

 

הפעולות הינן: לקום ולשכב, ללכת לבד, להתרחץ לבד, להתלבש לבד, לאכול לבד ולבסוף היכולת לשלוט בצרכים.

 

אם אדם אינו מסוגל לבצע 50% מהפעולות האלו אזי הוא מוגדר כסיעודי, או אם האדם מוגדר כתשוש נפש (לדוגמה חולה באלצהיימר) - אזי הוא יוגדר כסיעודי.

    

ביטוח סיעודי - איך זה יכול לעזור לי?

כאשר אדם נעשה סיעודי, מצבו החדש כרוך בעלויות שצומחות בתקציב המשפחתי בבת אחת. כאשר מטפלים בחולה בביתו, העלות החודשית נעה כיום סביב 6,000 שʺח לחודש. במוסד סיעודי ההוצאה החודשית מגיעה ל-14,000 גם במוסדות שאינם יוקרתיים ומפוארים.

קופות החולים מכסות את הטיפול הסיעודי רק באופן חלקי. הסכום המוצע מוגבל והן מספר שנים להן זכאי המבוטח לתמיכה כספית גם הוא מוגבל. לכן ביטוח סיעודי בחברת ביטוח הוא הכרח המציאות. הסיעוד כרוך בהוצאות כבדות. אלצהיימר, תרדמת ומחלות קשות אחרות עשויות להמשך במשך שנים ולהוות נטל כלכלי כבד שלעיתים רבות נופל על ילדיו של האדם הזקוק לטיפול סיעודי במידה ואין ביטוח סיעודי מספק.
    

ביטוח סיעודי - למי זה מיועד?

במצב זה הוא יזדקק לליווי צמוד סביב השעון והשגחה רפואית מוגברת. הדבר כרוך בעלויות גבוהות שנמשכות מספר שנים. יש אפשרות לגדר סיכון ולרכוש ביטוח סיעודי ל- 3 שנים, יש ביטוח סיעודי ל-5 שנים ויש ביטוח לכל החיים.

ניתן לבטח אדם בביטוח זה החל מגיל 3 ומומלץ בחום לעשות זאת, כיוון שהפרמיה קבועה לכל החיים. ככל שאדם נכנס צעיר יותר לתוכנית הביטוח- כך הוא משלם פחות. כמובן שגם בגיל 80 אפשר לעשות ביטוח סיעודי, אך העלות החודשית תהיה גבוהה בהרבה מזו של אדם צעיר.


ביטוח סיעודי - מחיר

מחירי הפרמיות נע בין מאות לעשרות שקלים בהתאם לגודל הכיסוי, גילו של המבוטח ומצבו הביאותי.

   

בדוק כעת איזה ביטוח סעודי מתאים עבורך

מלא את הפרטים ולחץ 'כן. חזור אליי!'.

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ביטוח סיעודי שתף עם החברים בטוויטר את 'ביטוח סיעודי