חפש
מבולבל מכל הביטוחים?

לא יודע מה אתה צריך, מה יש לך וכמה זה עולה לך?

בוא לפגישת ייעוץ חינם.
מלא את פרטיך כאן עכשיו!  

 

 

ביטוח פנסיוני

ביטוח פנסיוני הוא חיסכון ארוך טווח, המתוגמל לאורך חייו של אדם עובד באמצעות הטבות והקלות מס. מטרת הביטוח הינה לאפשר התקיימות ופרנסה מכובדת בעת הפרישה או הזיקנה.

אומנם נהוג לאחל לאדם אריכות ימים, אבל מה עושים כאשר כאשר אדם נהנה ʺמחיים ארוכים מדיʺ ואין לו את האמצעים הכלכליים שהיו לו בעבר? ביטוח פנסיוני הוא העוגן הכלכלי שיש לבחור בקפידה כדי שחלילה אדם לא ימצא עצמו חי בעוני בסוף ימיו או הופל לנטל על משפחתו.
 
בקרנות הפנסיה מגוון מסלולים מוצעים שעיקריהם הם:
 
מסלול מוטה חיסכון – הגדלת קצבת הזיקנה על חשבון פנסיית נכות ושארים.
 
מסלול משפחה – מסלול מוטה פנסיית שאירים, כלומר במקרה של מות העמית יקבלו שאריו פנסיה מוגדלת.
 
מסלול בסיסי – המשלב כיסויי נכות, שארים וקצבה בתקופת הגמלאות.

מסלול עתיר ביטוח נכות – פנסיית נכות מוגדלת עʺח קצבה עתידית.

מסלול עתיר חיסכון בפרישה מוקדמת – אפשרות לקבלת קצבה בגיל מוקדם יותר מאשר הגיל הקובע (לשנת 2011: גבר – 67 שנה, אישה – 64 שנה).

בחירת המסלולים הינה פעולה הכרחית וחשובה לפני כל רכישת ביטוח פנסיוני ויש להקדיש לכך מחשבה טרם חתימה על חוזה ההתקשרות עם הקרן.

    

ביטוח פנסיוני - כיצד זה עוזר לי?

 טד בר - בטיפ על איך מגדילים את הפנסיה...

הביטוחים עבור הגיל השלישי חשובים לאין שיעור ויש להקדיש תשומת לב רבה בהתאמתם ללקוח. היום כל מעסיק חייב להפריש עבור קרן הפנסייה של עובדיו, אולם, אין הבטחה שהסכום שהופרש יספיק ויאפשר לעובד לשמור על אותה רמת מחייה.
 
רכישת קרן פנסיה הינה אחד הצעדים הכלכליים המשמעותיים ביותר בחייו של כל אדם, לכן כדאי להקדיש לנושא חשוב זה את משאבי הזמן והמחשבה הנחוצים בכדי לקבל החלטה מושכלת. השאיפה שלנו היא שהאדם המבוטח יתפרנס בכבוד ולא ידע מחסור בגיל הפרישה., לשם כך אנו תופאים עבורו עבר עתה את הביטוח המתאים ביותר.
 

ביטוח פנסיוני - למי זה מיועד?

עם תוחלת חיים שהולכת ומתארכת, אחוז גבוה מהאוכלוסייה מגיע לגיל השלישי ויזכה לחיות עוד שנים רבות, כאשר השאיפה הינה לאפשר לו לעשות זאת מבלי לרדת ברמת החיים אליה הוא רגיל.  

 

מעוניין בפגישת ייעוץ חינם בנושא ביטוח פנסיוני

מלא את הפרטים ולחץ 'כן. חזור אליי!'.

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'ביטוח פנסיוני שתף עם החברים בטוויטר את 'ביטוח פנסיוני