חפש
מבולבל מכל הביטוחים?

לא יודע מה אתה צריך, מה יש לך וכמה זה עולה לך?

בוא לפגישת ייעוץ חינם.
מלא את פרטיך כאן עכשיו!  

 

 

תכנון פיננסי

כדי לדעת את תמונת המצב הפיננסית האמיתית של הלקוח ולהערך בהתאם - יש לבצע עבורו סקירה אמיתית ומדוייקת של כל הנכסים, הכספים והביטוחים שברשותו. לאחר בירור קפדני ובהתחשב במצבו המשפחתי, יכולתו הכלכלית, מצבו התעסוקתי, ומעל הכל חלומותיו ושאיפותיו אנו מוצאים מה נחוץ ודרוש עבורו ונתאים לו תוכנית פיננסית וביטוחית ארוכת טווח כדי להגשים את השאיפות שלו ולהגן עליו מהסיכונים בחייו.

 

ייתכן לדוגמה שנגלה שבתחום מסויים יש לו עודף לעומת תחום אחר שאין לו בו שום כיסוי. ייתכן ונגלה שהפנסיה שלו לא מתאימה עבורו או שהוא משלם דמי ניהול גבוהים מה שיפגע משמעותית בגובה הפנסיה שלו.
 
לאחר שקבלנו תמונת מצב אמיתית ועדכנית- נוכל לשפר את מצבו של הלקוח עם פעולות כגון ביטול פרמיות מיותרות, הרחבת כיסויי בריאות שלא קיימים, איחוד של קרנות השתלמות וקופות גמל ועוד.

   

תכנון פיננסי - כיצד זה עוזר לי?

טד בר מסביר על תכנון פיננסי

הלפני הכל, שירות זה מרכז את כל מה שיש לאדם במקום אחד. כעת יש ללקוח וודאות לגבי מה שיש לו, היכן זה מושקע ומה הוא יכול לעשות עם זה במסגרת החוק. ידע זה כשלעצמו מהווה סוג של ביטחון עבורו, שכן הוא סוף סוף עם רגליים על הקרקע בנוגע ליכולות הכלכליות שלו.

כמו כן, אנו מסייעים ללקוח עם הצעות ואפשרויות חדשות שהוא לרוב לא היה מודע אליהם. באופן מצער, רבים האנשים שפועלים על סמך נתונים שגויים, כתוצאה מכך עושים טעויות פיננסיות. הרבה כספים שמושקעים בצורה לא נכונה בעצם הולכים לאיבוד וביכולתנו למנוע זאת. 
     

תכנון פיננסי - למי זה מיועד?

מסתבר בימינו רוב האנשים זקוקים לשירות של ʺתכנון פיננסיʺ. הם משלמים לאורך שנים רבות עבור ביטוחים ופנסיה- אך כשהם נשאלים לגבי הפרטים והסכומים, מסתבר שאין להם שמץ של מושג מה עתיד להיות מצבם הכלכלי בגיל הפרישה.
 
רבים אפילו לא יודעים איזו פוליסה יש ברשותם ומקסימום זוכרים היכן הם תייקו את המסמכים... יש בלבול רב בנושא הזה ומטרת השירות הנʺל היא לעשות סדר ולהעלים את החור השחור של חוסר הידיעה, המוביל לחוסר אחריות וטעויות מיותרות.
   

תכנון פיננסי - מחירים

עלות התכנון הפיננסי מותאמת אישית. ניתן לקבל פגישת ייעוץ ראשונה ללא תשלום וללא התחייבות. 

   

מעוניין בפגישת ייעוץ חינם?!

מלא את הפרטים ולחץ 'כן. חזור אליי!'.

 

 

שתף שתף עם החברים בפייסבוק את 'תכנון פיננסי שתף עם החברים בטוויטר את 'תכנון פיננסי